ЕНЕРГОРЕСУРСИ

ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ

ПРО НАС

Товариство з обмеженою відповідальністю «Солагро Трейд» створено в квітні 2018 року згідно законодавства України.

ТОВ «Солагро Трейд» здійснює господарську діяльність з постачання електричної енергії промисловим споживачам у різних галузях народного господарства України. Високі стандарти обслуговування, безперебійне постачання електричної енергії, професійний рівень ведення бізнесу, сучасні технології супроводження і підтримки є пріоритетами діяльності ТОВ «Солагро Трейд»

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УМОВИ ПОСТАЧАННЯ

Ціна на електричну енергію є економічно обґрунтованою, прозорою та недискримінаційною, що включає, зокрема, ціну купівлі електричної енергії на ринку електричної енергії, ціну (тариф) на послуги постачальника електричної енергії, ціни (тарифи) на послуги оператора системи передачі, оператора системи розподілу та постачальника послуг комерційного обліку відповідно до укладених договорів про надання відповідних послуг. Постачальник універсальних послуг формує ціну на універсальні послуги відповідно до затвердженої Регулятором методики (порядку) розрахунку ціни електричної енергії.

Споживач має право вільно обирати електропостачальників. Споживач має право змінювати Постачальника без сплати будь-яких штрафних санкцій на користь такого Постачальника у разі дострокового розірвання Типового договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг. Споживач має право змінювати Постачальника відповідно до процедури, викладеної в Правилах роздрібного ринку електричної енергії та положень Типового договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг.

Постачальник не має права вимагати від Споживача будь-якої іншої оплати за спожиту електричну енергію, що не визначена у комерційній пропозиції, яка є додатком 3 до Типового договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг.

Датою початку постачання електричної енергії Споживачу є дата зазначена в заяві-приєднанні.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОДАННЯ СКАРГ ТА ПРЕТЕНЗІЙ

ЗАКОНОДАВСТВО

ЗАКОН УКРАЇНИ «Про ринок електричної енергії» Відомості Верховної Ради (ВВР), 2017, № 27-28, ст.312

Постанова НКРЕ №934 від 19 жовтня 2005 року «Про схвалення примірного договору на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами між постачальником електричної енергії за нерегульованим тарифом та електропередавальною організацією».

Закон України №575/97-ВР від 16 жовтня 1997 року «Про електроенергетику» .

Закон України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» від 22 вересня 2016 року

Постанова НКРЕКП №1469 від 27.12.2017 року «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу».

Постанова НКРЕКП № 311 від 14.03.2018 року «Про затвердження Кодексу комерційного обліку електричної енергії»

Постанова НКРЕКП № 310 від 14.03.2018 року «Про затвердження Кодексу систем розподілу»

Постанова НКРЕКП № 312 14.03.2018 року «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії»

Закон України від 10 грудня 2015 року № 887-VIII. «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»

ТИПОВИЙ ДОГОВІР про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг 

ТИПОВИЙ ДОГОВІР про постачання електричної енергії постачальником “останньої надії” 

Приклад роз’яснення рахунку